Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 29.09.2018 09:34 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesł. Placówka:Brak
Październikowe bezpłatne warsztaty w CH Ogrody

We wrześniu w centrum handlowym Ogrody swoją działalność rozpoczęła strefa coworkingowa. Przestrzeń udostępniana jest klientom w godzinach otwarcia galerii, a dodatkowo organizowane są w niej bezpłatne warsztaty i pokazy. W październiku odbędzie się aż pięć spotkań.

Ideą strefy coworkingowej w Ogrodach jest stworzenie dla mieszkańców Elbląga wspólnej przestrzeni do nauki, pracy, spotkań i wymiany doświadczeń. Nasi klienci mogą tu też odpocząć – udostępniamy Ogrodową Biblioteczkę i wygodne miejsca do siedzenia – mówi Anna Krakowska, dyrektor CH Ogrody.

To, co wyróżnia strefę coworkingową Ogrodów spośród innych tego typu przestrzeni, to organizacja wydarzeń tematycznych. We wrześniu odbyły się lekcje programowania dla dzieci, warsztaty z badania piersi dla kobiet, pokaz produktów z sektora AGD, w tym miesiącu zaplanowane są też warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania.

Październik również będzie obfitował w ciekawe spotkania. Już w poniedziałek 1 października w godz. 15.00-19.00 specjaliści z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przeprowadzą dla chętnych pomiary ciśnienia, badania cukru oraz ważenie. W weekend 6-7 października w godz. 11.00-13.00 oraz 16.00-18.00 nauczyciele z Leonardo School zaproszą dzieci od 2. roku życia wraz z rodzicami na warsztaty dotyczące nauki języka angielskiego poprzez zabawę. W sobotę 20 października instruktorzy muzyczni ze szkoły YAMAHA poprowadzą zajęcia dla dzieci, podczas których będzie można grać na różnych instrumentach i śpiewać. W piątek 26 października w godz. 10.30-12.00 eksperci z Naturhouse zaproszą dzieci na warsztaty pt. „Zdrowe śniadanko” – na maluchy będą czekać zgadywanki, kolorowanki, zadania plastyczne i lekcja zdrowego odżywiania. W sobotę 27 października w godz. 16.30-18.00 w Ogrodach ponownie pojawi się FanRobot, tym razem proponując dzieciom zajęcia z budowy maszyn i robotów.

Chcielibyśmy, aby nasze centrum handlowe kojarzyło się klientom nie tylko z atrakcyjną ofertą zakupową, ale też z miejscem ciekawych i rozwijających aktywności. Staramy się dobierać tematykę naszych warsztatów w taki sposób, aby odpowiedzieć na różne potrzeby osób nas odwiedzających – dodaje Anna Krakowska.

Wszystkie warsztaty i spotkania w strefie coworkingowej są całkowicie bezpłatne. Strefa znajduje się na poziomie 1, naprzeciwko sklepu Smyk. Poza zorganizowanymi wydarzeniami jest dostępna dla klientów w godzinach otwarcia galerii.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10934
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5774592

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.