Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 19.09.2018 09:56 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf.nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Warsztaty z refleksologii

CSE „Światowid” zaprasza seniorów na spotkanie z Katarzyną Laskowską – refleksologiem i fizjoterapeutką. Warsztaty odbędą się w ramach Klubu Aktywnego Seniora, 27 września o godz. 15:00 w Galerii Nobilis.

Czym jest refleksologia, w jaki sposób pracą na refleksach można oddziaływać na poszczególne części ciała uruchamiając naturalny proces samoleczenia oraz przywracania równowagi organizmu, dowiedzą się uczestnicy spotkania z Katarzyną Laskowską, która w Elblągu prowadzi gabinet Refleksologii i Rehabilitacji.

Katarzyna Laskowska jest dyplomowanym refleksologiem, nauczycielem zawodu w Polskim Instytucie Refleksologii, fizjoterapeutką oraz smoveyCOACHem. Na zajęciach z seniorami wykona kilka technik pracy na stopach dla dwóch chętnych uczestników spotkania.  W trakcie wykładu będzie również możliwość zapoznania się z przyrządem smovey i aktywnym uczestniczeniu w krótkich zajęciach ruchowych.

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Klubu Aktywnego Seniora. Klub powstał w odpowiedzi na potrzeby osób, które zakończyły już swoją aktywność zawodową.

- Do udziału w spotkaniach, ale także do dzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym, pasją czy umiejętnościami zapraszamy wszystkich chętnych seniorów - mówią organizatorzy. - Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Mogą to być zajęcia z rękodzieła (np. haftowanie, szydełkowanie), sportowe (np. joga, nordic walking), językowe, literackie itp. Do Klubu zapraszamy także seniorów, którzy chcą ciekawie zagospodarować swój czas wolny, skorzystać z oferty warsztatów, poznać nowe osoby.

Klub Aktywnego Seniora działa w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Poza stworzeniem Klubu realizowane są cykliczne warsztaty fotograficzne, wokalne, teatralne, plastyczne i taneczne skierowane do osób 60+. Odbywają się także spotkania ze specjalistą od nowych mediów, których efektem będzie Przewodnik Twórczego Seniora. Realizację projektu zakończą Targi Seniora.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00 w Galerii Nobilis (II piętro) w CSE „Światowid”. Wstęp wolny. Więcej informacji pod numerem 55 611 20 59 lub mailowo aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10961
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5855447

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.