Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 28.09.2017 09:49 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Oblicza Warmii i Mazur

Warmia oraz Mazury słyną ze swoich walorów krajobrazowych, bogactwa kulturowego i historycznego. Są także miejscem realizacji interesujących projektów oraz rozwijania prywatnych przedsięwzięć. Już teraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na imprezę „Oblicza Warmii i Mazur”, podczas której prezentowane będą ciekawe miejsca regionu, wyjątkowe inicjatywy oraz przedstawiona zostanie oferta producentów produktów regionalnych.

Przedsięwzięcie odbędzie się 18 listopada br. w godz. 10:00 – 16:00 w elbląskim „Światowidzie”. Jak zapowiadają organizatorzy – impreza jest dla wszystkich, którzy chcą odkryć dotąd im nieznane atrakcje regionu,  uzyskać informacje o unikalnych miejscach, które warto odwiedzić oraz poznać nieszablonowych ludzi i ich działalność.

Główną ideą imprezy „Oblicza Warmii i Mazur”  jest promocja regionu oraz ukazanie jego potencjału. W czasie trwania tego wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą stowarzyszeń i organizacji, regionalnych producentów, przedsiębiorców. Zostaną przedstawione różnorodne obszary aktywności mieszkańców województwa. W programie imprezy znajdą się prelekcje zaproszonych gości, warsztaty i pokazy oraz prezentacja stoisk poszczególnych firm.

Tego samego dnia w „Światowidzie” odbędzie się także konferencja z udziałem wielu ekspertów i gości specjalnych, której głównym tematem będzie materialne oraz niematerialne dziedzictwo kulturowe na Warmii.

Do 31 października br. organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców, zainteresowanych prezentacją swoich stoisk z asortymentem i usługami, związanymi z naszym regionem: agroturystyką, usługami hotelarskimi, kulinariami, produktami regionalnymi/ ekologicznymi, rękodziełem, działalnością kulturalną, turystyczną, edukacyjną. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje – na stronie www.swiatowid.elblag.pl lub pod tel. 55/ 611 20 59.

Organizator - Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu przy współpracy -  Miejsca z Duszą

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10864
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5405848

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.