Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 30.06.2017 12:11 Kategoria:Esej i Felieton Autor:inf. nadesł. Placówka:Brak
Silna i niezależna. Kobieta na swoim

We wrześniu CSE „Światowid” organizuje szereg wydarzeń społeczno-kulturalnych oscylujących wokół tematów interesujących współczesną kobietę. Event pod nazwą „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” odbędzie się w dniach 16-17 września.

W programie znalazły się wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia, mody i urody, ale także ekspertami na przykład z dziedziny samodoskonalenia, emocjonalności, duchowości czy biznesu – zapowiada Aleksandra Bednarczuk, organizatorka z CSE „Światowid”.  

Spotkania będą miały charakter otwarty, a jedną z atrakcji będą warsztaty z numerologii, które odbędą się w sobotę, 16 września o godzinie 16.00. Podczas spotkania mowa będzie o naszym potencjale i mocy zapisanej w gwiazdach, symbolicznym języku liczb i wibracji imienia i nazwiska. Będzie można zapoznać się z numerologicznym alfabetem, poznać swoje cechy charakteru, osobowości, pewne predyspozycje bądź słabości wykształcone w procesie wychowania.

- Numerologia to pradawna nauka pozwalająca określić nasze funkcjonowanie – twierdzi prowadząca warsztaty Joanna Kaszuba, która jest dyplomowanym doradcą życiowym i biznesowym. - To sposób na zbadanie naszej indywidualności i osiągnięcia harmonii oraz spełnienia w życiu. Liczby odkrywają charakter człowieka, ujawniają jego zdolności i pragnienia.

Joanna Kaszuba w swojej praktyce wykorzystuje wiedzę z zakresu numerologii, astrologii, symboliki dnia codziennego oraz totalnej biologii. Pomaga odnaleźć cel życia, odkryć drzemiący w nas potencjał, a także wspiera w robieniu wewnętrznych porządków, by świadomie kroczyć przez życie.

- Spotkanie ze specjalistą organizowane przy współpracy z „Babską Wyspą - Stefą Pozytywnej Energii”, a zapisywać się można pisząc do nas maila lub telefonując – dodaje Aleksandra Bednarczuk. - To spotkanie jest jednym z wielu, jakie zaplanowaliśmy, z pewnością w te dwa wrześniowe dni będzie można u nas spotkać wiele znanych i ciekawych osób, a przede wszystkim poszerzyć swoją wiedzę, poznać opinie innych, a być może nawet zmienić światopogląd.

Warsztaty odbędą się w Galerii Nobilis, koszt udziału wynosi 15 złotych, liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy: e-mail aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub pod numerem telefonu 55 611 20 59.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11047
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 6054855

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.