Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 04.05.2017 09:48 Miasto:Elbląg Kategoria:Film / Media Autor:inf. nadesł. Placówka:Kino Światowid
Przytulam, bo lubię - pokaz filmowy i konkurs plastyczny

Kino Światowid zaprasza do udziału w elbląskiej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod hasłem „Przytulam, bo lubię”, inspirowanego nowym serialem animowanym dla dzieci. Akcja odbywać się będzie w kilkudziesięciu polskich miastach i ma na celu uczenie dzieci oraz ich bliskich zwracania uwagi na małe gesty i słowa, niezbędne w tworzeniu i utrzymywaniu dobrych relacji.

Konkurs plastyczny – „Przytulam, bo lubię” skierowany jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zadaniem uczestników jest wykonanie kreatywnej pracy plastycznej, obrazującej stwierdzenie:„Przytulam, bo lubię”. Technika i forma realizacji zadania są dowolne – liczy się pomysłowość i jakość wykonania. Prace należy dostarczyć do kasy lub biura Kina Światowid do 10 maja 2017 roku. Laureaci zostaną wyłonieni przez komisję konkursową, a autorzy prac, które zostaną uznane za najciekawsze, otrzymają nagrody rzeczowe.

Inspiracją dla konkursu pod nazwą „Przytulam, bo lubię” jest premiera najnowszego polskiego serialu animowanego „Przytul mnie”, kierowanego do dzieci w wieku od 4 do 6 lat. To podnoszący na duchu serial, pokazujący wyjątkową relację między Tatą Misiem a Małym Misiem, zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

– Myślę, że najważniejszym tematem, jaki poruszamy w serialu jest to, że bez względu na wszystkie głupoty i przeciwności losu, które mogą się nam przydarzyć, miłość sprawia, że znów się uśmiechamy – mówi Bartosz Wierzbięta, scenarzysta serialu.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w sobotę,13 maja 2017 roku w Kinie Światowid. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz wybranych odcinków serialu „Przytul mnie”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Więcej informacji na temat projektu Przytulam, bo lubię można znaleźć na stronie serialu.

Regulamin konkursu plastycznego Przytulam, bo lubię na www.kino.swiatowid.elblag.pl

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10064
Galerii: 303
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 3976325

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.