Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 27.04.2017 13:38 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Tańca Promyk
Spróbuj swoich sił i zatańcz na Konfrontacjach!

Tańczysz? To nie przegap okazji na rywalizację z innymi tancerzami i prezentację swoich umiejętności. Możesz to zrobić podczas Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych, które odbędą się już 28 maja w elbląskim Światowidzie.

Taniec, energia, różnorodność i pasja tak wyglądają corocznie Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, które od 18 lat organizuje Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. To turniej, podczas którego mogą zaprezentować się tancerze w różnych stylach.

- W tym roku zawody podzielone są na 5 kategorii tanecznych -  mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Jak co roku mamy hip-hop, inne formy tańca oraz disco dance tym razem połączony z cheerleaders i dodatkowo dwie kategorie: dancehall i taniec współczesny. Tancerze prezentować się mogą solo, w duetach, formacjach i miniformacjach.

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat. Zmagania taneczne oceni 5-osobowa komisja sędziowska, w skład której wchodzą m.in. pedagog tańca współczesnego i improwizacji tanecznej Anna Haracz z Gdańska, specjalistka od dancehall - Daria Zulewska z Gdańska, uczestnik warsztatów w Izraelu V edycji programu You Can Dance i instruktor hip-hopu - Rafał Milcewicz z Olsztyna.

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne odbędą się 28 maja na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Turniej rozpocznie się o godz. 10.00. Zawodnicy startować będą w według kategorii wiekowych od najmłodszych do najstarszych.

- Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz wysłać kartę zgłoszenia – dodają organizatorzy. – Wszystkie informacje na temat zawodów dostępne są na stronie www.promyk.elblag.pl. Poza możliwością zaprezentowania siebie, turniej to także okazja, aby zobaczyć nowe trendy taneczne i nawiązać znajomości z innymi tancerzami.

Bilet wstępu dla publiczności – 15 zł.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10791
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5225622

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.