Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 07.03.2017 09:13 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Zagraj w Elbląg – to lubię!

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne do udziału w plenerowej grze miejskiej „ELBLĄG – TO LUBIĘ!”.

Gra zostanie rozegrana 12 kwietnia, rozpocznie się o godz. 09:30 na Starym Mieście. Organizowana jest w ramach projektu pn. „Elbląg – to lubię!” dofinansowanego w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Celem inicjatywy jest popularyzacja wśród uczestników wiedzy na temat historii miasta Elbląg, a przede wszystkim historii Browaru w Elblągu oraz stworzenie okazji do indywidualnych działań rozbudzających kreatywność, promowanie nowych form aktywności i działalności kulturalnej, ale również współdziałanie podmiotów aktywnych w sferze społecznej i kulturowej.

W grze miejskiej mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Gra zostanie rozegrana w przestrzeni miejskiej - na terenie Starego Miasta oraz w CSE „Światowid”. Nie zabraknie w niej elementów klasycznych podchodów, happeningu, a także konkurencji ruchowych. W grze weźmie udział max. 10 drużyn. Drużyną może być cała klasa lub grupa min. 5 osobowa. Grupa musi mieć jednego opiekuna (nauczyciela). Głównym zadaniem uczestników będzie rozwiązanie różnych zadań. Na zwycięskie grupy czekają nagrody: zwiedzanie zakładu Browaru w Elblągu, książki, gry planszowe, bony upominkowe do księgarni EMPIK.

Zgłoszenia można przesyłać do  24 marca 2017 roku, jednak liczy się kolejność zgłoszeń. Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Zainteresowani mogą już kontaktować się z Agnieszką Tkaczuk-Jans (55 611 20 89/ agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl). Udział w grze miejskiej jest bezpłatny.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10067
Galerii: 303
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 3978314

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.