szukaj
Logowanie
Marta Fitowska z Potęgowa, zdobywczyni I miejsca w kategorii piosenki poetyckiej, otworzyła koncert galowy XX Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa ... czy to jest kochanie? w Elblągu. Następnie na scenie prezentowali się pozostali laureaci, a po nich na scenę weszła Ewa Bem z zespołem. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z koncertu laureatów.
Przed ogłoszeniem werdyktu jury organizatorzy z Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu wręczyli pamiątkowe statuetki sponsorom festiwalu.
Zdjęcia i montaż: Krzysztof Chaja
Kierownik Redakcji: Edyta Bugowska
tel 55 611 20 63
Informacje dla klientów CSE Światowid
eŚWIATOWID W LICZBACH
KONTAKT Z REDAKCJĄ
Wydawca:
Centrum Spotkań Europejskich "ŚWIATOWID" pl. Jagiellończyka 1 82-300 Elbląg tel.: 55 611 20 50 fax: 55 611 20 60
Redakcja: redakcja@eswiatowid.pl tel.: 55 611 20 63 Administrator systemu: adm@swiatowid.elblag.pl
SPOŁECZNOŚĆ
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013
oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.