Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 01.03.2016 14:33 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Edyta Bugowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Wkrótce 8 marca, tańcz i baw się!
Taniec dodaje energii i optymizmu...
Taniec dodaje energii i optymizmu... (fot. Agnieszka Jarzębska)

Lekcje salsy, zumby i samoobrony, pamiątkowe zdjęcia i trening mózgu oraz lampka szampana i bufet owocowy - tak z okazji Dnia Kobiet będzie dbało o panie Centrum Tańca Promyk w Elblągu.

Na początek zumba, w którą zaangażowane są wszystkie partie ciała, spalana jest tkanka tłuszczowa, a cała sylwetka ulega wysmukleniu i wyrzeźbieniu. Jedna godzina takiego tańca to około 600 spalonych kalorii. Później samoobrona - dla pań, które chciałyby się poczuć pewniej,  zadbać o kondycję i higienę psychiczną. Na koniec salsa, czyli żywiołowy taniec łączący afrykańskie i karaibskie rytmy z domieszką jazzu. Po takich zajęciach każda uczestniczka poczuje się zmysłowo i kobieco.

W międzyczasie jedna z sal zostanie zaaranżowana na mini studio fotograficzne, gdzie Artur Kalinowski - profesjonalny fotograf - wykona chętnym paniom pamiątkowe zdjęcie. Będzie się też można odstresować za pomocą metody Biofeedback czy dowiedzieć o nowoczesnym treningu mózgu od Aleksandry Hawel z Instytutu NeuroRozwoju.

Ponadto w programie, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. karnetami na zajęcia w Centrum Tańca Promyk, zaproszeniem na The Metropolitan Opera do Kina Światowid czy na profesjonalny masaż w Synergia Soul&Body Space u Agnieszki Wasilewskiej, a wszystko to w towarzystwie bufetu owocowego i szampana. 

Start w sobotę, 5 marca. O godz. 17.30 - sesja zdjęciowa, od godz. 18 zajęcia - salsa, samoobrona, zumba. Koszt imprezy: 5 zł/ os.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10825
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5288345

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.