Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 24.09.2015 15:25 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Edyta Bugowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Targi taneczno - fitnessowe w Elblągu

Październik w Elblągu będzie tanecznym miesiącem nie tylko ze względu na zbliżający się Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup i Mistrzostwa Europy Formacji Standardowych. Od 9 do 11 października w Centrum Spotkań Europejskich Światowid miłośnicy tańca, sportu i fitnessu będą mogli znaleźć coś dla siebie.

- Targi aktywności fizycznej odbywają się w ramach projektu Let's dance together! - opowiada Magdalena Czarnocka - Kaptur, wicedyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid, koordynatorka projektu. -Dlatego realizując go, podejmujemy działania które mają promować taniec, ale także inne dyscypliny sportu i rodzaje aktywności fizycznej.

Od 9 do 11 października w sali widowiskowo-sportowej Światowida będzie można wziąć udział w warsztatach tanecznych, m.in. wspólnie z dzieckiem Mamo, tato zatańcz ze mną, dla najmłodszych Sumba kids, dla dorosłych - otwarte studia 50+. Nie zabraknie pokazów tanecznych - odbędzie się pokazowy turniej tańca par początkujących i seniorskich, a w niedzielę będą Targi taneczno - fitnessowe, na których swoją ofertę przedstawią szkoły tańca i centra fitness. W programie są również pokazy, warsztaty i konkursy z nagrodami.

- To oferta łącząca sport i rekreację. Przez cały weekend Światowid otworzy się na tych, dla których taniec i sport stanowią ważną część życia i na tych, którzy chcieliby się przekonać, jak zacząć przygodę z aktywnością fizyczną - dodaje Magdalena Czarnocka - Kaptur.

Wstęp wolny.  

Targi aktywności fizycznej są częścią projektu Let’s dance together w ramach Programu Erasmus+ Akcja Sport: Niekomercyjne europejskie imprezy sportowe (Call for proposals 2014 - EAC/S11/13), którego głównym działaniem jest organizacja międzynarodowej imprezy sportowej o wymiarze europejskim - Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10914
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5536326

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.