Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 15.09.2015 13:03 Miasto:Region Kategoria:Społeczeństwo Autor:Edyta Bugowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Warsztaty z animacji
Fot. mat. prasowe organizatorów
Fot. mat. prasowe organizatorów

Flowersticki, diabolo, rola-bola… Poznaj różne techniki kuglarskie i animacyjne, opanuj sztukę chodzenia na szczudłach, acrobalansu czy modelowania balonów. Pomogą w tym warsztaty, które poprowadzą profesjonalni animatorzy. 

Zajęcia, na które zapraszają: Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu i Stowarzyszenie Kulturalne Viva Art, są skierowane do pracowników ośrodków kultury, organizacji pozarządowych oraz osób indywidualnych, które działają w obszarze kultury.

Jednodniowe warsztaty, w czasie których zostaną wykorzystane nowatorskie metody ćwiczeń i sprzęt kuglarski, odbędą się w najbliższą sobotę, 19 września, w godz. 10-17 w sali sportowo-widowiskowej Światowida.

- Uczestnicy będą mieli szansę odszukania i rozwinięcia swoich indywidualnych talentów, nabędą umiejętności pracy w grupie, podejmowania wspólnych decyzji, brania odpowiedzialności za siebie i innych - zachęca Agnieszka Tkaczuk z Działu Edukacji Kulturalnej. - Nauczą się też różnych sposobów wyrażania swoich uczuć i emocji, jak również zdobędą nowe zdolności manualne.

W planie szkolenia są m.in. zabawy integracyjne, nauka żonglerki piłkami, praca z różnymi rekwizytami cyrkowymi, kuglarskimi (maczugi, obręcze, talerzyki, chusty, flowersticki, diabolo, rola-bola, szczudła), a także nauka podstawowych elementów acrobalansu (piramidy akrobatyczne).

Zaplanowano także animacje z tunelem i chustą animacyjną, naukę modelowania długich balonów i poznanie technik aktorskich, takich jak pantomima, gestykulacja, wykorzystanie rekwizytu, etiudy.

- Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają wyżywienie, a liczba miejsc jest ograniczona - informuje Agnieszka Tkaczuk.

Zapisy pod numerem tel.: 55 611 20 59 lub pod adresem: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl  .

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10967
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5900211

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.