Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 26.06.2015 13:41 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Zyta Wrzos Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Wakacyjna Zumba, celluSTOP i NatuSumba
fot. Marcin Rysicki - mat. prasowe CT Promyk
fot. Marcin Rysicki - mat. prasowe CT Promyk

Latem Centrum Tańca Promyk w Elblągu zaprasza na zajęcia, które łączą taniec, zabawę i troskę o sylwetkę. 

- Do tej pory w wakacje robiliśmy przerwę - mówi Joanna Karpiuk z Promyka. - W tym roku jest duże zainteresowanie zajęciami w okresie letnim, stąd pomysł, żeby je kontynuować. 

W lipcu placówka proponuje zajęcia z zumby. Ten taniec to nie tylko zabawa. Efektem treningów jest smukła sylwetka. Zumba ma proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów, a radosna muzyka sprawia, że nogi rwą się do tańca. Podczas zajęć wyzwala się energia i entuzjazm, które utrzymują się długo po zakończeniu treningu. Zumba to także sposób na poprawienie figury. Jedna godzina ćwiczeń to około 600 spalonych kalorii. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki, o godz. 19.
 
Tym, którzy wolą spokojniejsze rytmy, Promyk proponuje NatuSumbę, czyli połączenie tańca, fitness, pilates, ale także stretchingu i medytacji w rytm naturalnych dźwięków. Jak twierdzi instruktorka Alicja Minkiewicz, NatuSumba doskonale wpływa na samopoczucie psychiczne i kondycję fizyczną. Sprzyja spalaniu kalorii, poprawia koordynację ruchową, wzmacnia ciało, uwalnia negatywne emocje i relaksuje.

- Na NatuSumbę chodzę od września ubiegłego roku, widzę efekty i nie chciałabym zaprzepaścić mojej pracy poprzez dwumiesięczną przerwę - mówi jedna z uczestniczek. - Wiadomo, że w domu nie ma się takiej motywacji do samodzielnych ćwiczeń, a także pewności czy poszczególne ćwiczenia wykonuje poprawnie, bez robienia sobie krzywdy.

Zajęcia NatuSumby będą odbywały się we wtorki, o godz. 18.

Dla osób preferujących większy wysiłek, doskonałe są zajęcia celluSTOP, które opierają się na fitness. Poprzez specjalnie przygotowany system ćwiczeń panie mogą zapobiec tworzeniu się pomarańczowej skórki i wzmocnić miejsca, w których najczęściej ona się pojawia. Podczas zajęć zaangażowane są wszystkie partie ciała, spalana jest tkanka tłuszczowa, a sylwetka ulega wysmukleniu i wyrzeźbieniu. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy, o godz. 19.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10935
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5635602

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.