Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 25.09.2014 12:03 Kategoria:Esej i Felieton Autor:eKulturalni, zg Placówka:Brak
Wspomnij wakacje na wirtulanym wernisażu

Jesień nadeszła, a po lecie zostały nam wspomnienia. A te najlepiej zachowane są na zdjęciach. I właśnie na takie wakacyjne zdjęcia czekamy. Już w sobotę, 27 września na eKulturalni.pl i eSiwatowid.pl odbędzie się II edycja wirtualnego wernisażu wakacyjnych zdjęć.

Jeśli z utęsknieniem oglądasz zrobione w czasie wakacji fotografie letnich krajobrazów, robisz porządki na dysku i przeglądasz pliki  - to od razu przyślij je do nas. Weź udział w wirtualnym wernisażu. Takim, na którym, żeby być - nie trzeba wychodzić z domu.

Wernisaż w sieci ( na stronach eKulturalni.pl i eŚwiatowid.pl) odbędzie się, podobnie jak w zeszłym roku, 27 września, w Światowy Dzień Turystyki – to dobra data, by wspominać wojaże. Póki co do oglądania będzie ponad 150 fotografii, ale wciąż można dosyłać swoje.  Czekamy na nie do piątku, 26 września.

Fotografie mogą być kolorowe i czarno – białe, przedstawiać ludzi i krajobrazy, mogą być z kraju i zagranicy – choć miło będzie jeśli na fotografiach pojawią się nasze piękne strony.  Przyślij wszystko, co kojarzy ci się z wakacjami.

Zdjęcia na wirtualny wernisaż można zgłaszać wysyłając je na adres redakcja@ekulturalni.pl lub dodać je do swojego profilu na eKulturalni.pl i zaznaczyć przy nim okienko „Do wirtualnego wernisażu”.

A w sobotę będziecie mogli zasiąść przed komputery w towarzystwie znajomych i obejrzeć zdjęcia nadesłane przez użytkowników, między innymi swoje. Dla najaktywniejszych fotografów na pewno znajdą się jakieś upominki.

Zdjęcie do artykułu nadesłał pan Sylwester Jarkiewicz, na portalu znany jako msj

A tu zdjęcia z poprzedniej edycji

Pamiętaj: dodając zdjęcie, oświadczasz, że masz do niego prawo autorskie, a Ty i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie Waszego wizerunku. W przypadku fotografii dziecka, oświadczasz, że zgodę wyrazili jego rodzice/opiekunowie.

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11052
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 6071517

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.