Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 13.08.2014 09:52 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:Sylwia Warzechowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Spacer w przeszłość - zgłoś się na warsztaty!

Lubisz robić zdjęcia? Chcesz poznać tajniki pracy dziennikarza, a do tego poczuć się jak historyk odkrywający nieznane zakątki miasta? Już dzisiaj zapisz się na bezpłatne warsztaty, na które zaprasza Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

- Podczas spotkań uczestnicy poznają ciekawostki dotyczące historii Elbląga – mówi Marta Derlukiewicz, koordynator projektu Spacer w przeszłość, w ramach którego będą odbywały się warsztaty. - Dodatkowo będą mogli poczuć się jak dziennikarze - będą zbierać i przygotowywać materiały, które w końcowym etapie realizacji zadania zostaną umieszczone na interaktywnej mapie Elbląga.

Wywiad, fotografia, poszukiwanie ciekawostek, tworzenie komentarzy historycznych - tego wszystkiego będą mogli spróbować uczestnicy warsztatów. Światowid czeka na zgłoszenia młodzieży w wieku od 11 do 18 lat.

- Nabór trwa do 21 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona – dodaje Marta Derlukiewicz.

Aby zgłosić się na warsztaty, wystarczy wypełnić formularz, który można pobrać na stronie http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/szkolenia-warsztaty/spacer-w-przesz-o-c-zg-o-si-na-warsztaty/ i przesłać na adres e-mailowy: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl, pocztą na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg lub przynieść osobiście do sekretariatu Światowida.
 
Warsztaty rozpoczną się 25 sierpnia i potrwają trzy dni. Organizator zapewni wszystkie potrzebne materiały oraz obiad pomiędzy zajęciami.
 
Efekty pracy, czyli interaktywna mapa Elbląga z materiałami przygotowanymi przez uczestników warsztatów, będzie dostępna na portalu kulturalnym eŚwiatowid.pl oraz na podstronie internetowej projektu http://swiatowid.elblag.pl/pl/nasze-projekty/spacer-w-przesz-o-c/.
 
Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Spacer w przeszłość” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10936
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5648352

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.