Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 29.01.2014 11:10 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Zyta Wrzos Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Promocyjne zajęcia dla pań w Promyku

Jest zimno, ale sposób na rozgrzanie się jest bardzo prosty. Centrum Tańca Promyk przygotowało zimową promocję na zajęcia zumby i celluSTOP.

- Każda Pani, która przyprowadzi nową osobę na zumbę i celluSTOP w lutym ćwiczy za darmo – mówi instruktor Patrycja Dyrmo- Kowalczyk. 

A na zajęcia warto przyjść nie tylko ze względu na zgrabną sylwetkę i dobrą kondycję, ale także na poprawę samopoczucia.

– Brak słońca, zimno to wszystko powoduje, że w okresie zimowym nie mamy najlepszego nastroju – opowiada Patrycja Dyrmo-Kowalczyk – A zumba to oprócz tańca także i kult radości. Energetyczna muzyka zachęca do poruszania się i dobrej zabawy. W ten sposób budzi się energia, radość i entuzjazm. Jeżeli systematycznie tańczymy zumbę to z czasem ten optymizm przekłada się na nasze życie i częściej zaczynamy myśleć pozytywnie.

Zumba to także sposób na poprawienie wyglądu sylwetki. W ćwiczenia zaangażowane są wszystkie partie ciała, spalana jest tkanka tłuszczowa, a cała sylwetka ulega wysmukleniu i wyrzeźbieniu. Jedna godzina takiego tańca to ok. 600 spalonych kalorii. Jest to forma dla tych, którzy lubią tańczyć ponieważ zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Dla tych, którzy wolą fitness i mniej taneczne klimaty CT Promyk proponuje zajęcia celluSTOP, na których panuje równie radosna atmosfera. CelluStop to zajęcia, poprzez które Panie zapobiec mogą tworzeniu się pomarańczowej skórki i wzmocnić miejsca, w których najczęściej pojawia się cellulit.

W CT Promyk zumba odbywa się trzy razy w tygodniu; we wtorki o godz. 18:00 oraz środy i piątki o godz. 18:30, natomiast na zajęcia celluSTOP można przyjść w poniedziałek o godz. 20:30 lub w czwartek o godz. 19:30.

Aby skorzystać z promocji należy w okresie 3 – 15 luty przyjść do CT Promyk (przed zajęciami zumby lub celluSTOP) wraz z nowa osobą. Jedynie nowa uczestniczka wykupuje karnet na zajęcia. Dodatkowe informacje można uzyskać w CT Promyk, pod nr tel. 55 611 01 30/40 w godz. 8:00 – 16:00 (od pn. do pt.).

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10936
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5658426

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.