Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 27.09.2013 18:00 Miasto:Region Kategoria:Wystawy Autor:Zuzanna Gajewska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Witamy na wirtualnym wernisażu!

Usiądźcie wygodnie w fotelach. Nie krępujcie się, możecie wziąć do ręki lamkę wina – jak na wernisaż przystało. Witamy na wydarzeniu kulturalnym, w którym można wziąć udział nie wychodząc  z domu.

Na początku wakacji zaprosiliśmy naszych czytelników do wysyłania fotografii z wakacyjnych podróży. Finał odbywa się dziś, bo 27 września przypada Światowy Dzień Turystyki, idealny na prezentowanie  zdjęć z wakacji. Zachęcaliśmy, aby przesyłać fotografie z Warmii i Mazury, by ukazać piękno naszego regionu, ale w mile widziane były również inne miejsca.

Przez trzy miesiące użytkownicy i czytelnicy portalu przysłali blisko dwieście fotografii przedstawiających mazurskie jeziora, krajobrazy Wysoczyzny Elbląskiej, czy małe miasteczka na Warmii.

Teraz  czas je obejrzeć. Odsyłamy do kilku galerii, by ułatwić podziwianie fotografii. Trzem osobom, które przesłały najwięcej zdjęć utworzyliśmy osobne galerie. Pozostałe zdjęcia umieściliśmy w galerii zbiorowej. Oczywiście wszystkie fotografie są podpisane.

W przypadku osób, które posiadają konto na portalu eKulturalni.pl pod zdjęciem znajduje się odnośnik do profilu autora.

Poprzez poniższe linki do naszych galerii będzie można wrócić w każdej chwili. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wernisażu chętnie podyskutujemy o zdjęciach, fotografii, i kulturze. Aby dodawać komentarze trzeba być zalogowanym. Komentujemy tu lub pod wpisem na eKulturalni.pl

Anna Wojszel

Sylwester M. Jarkiewicz

Grażyna Zimmerman

Galeria zbiorowa:

Agnieszka Wojtusiak

Anna Antkiewicz

Maria Malkiewicz

Zbigniew Cieśla

E. Gazewska

Lew salonowy (nick z portalu eKulturalni.pl)

Mlecz (nick z portalu eKulturalni.pl)

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
Komentarze
 
aniawojszel
|2013-09-27 23:12:49
...fotografia pana Jarkiewicza zrobiła na mnie ogromne wrażenie...piękno przyrody jaką nam pokazano zapiera dech w piersiach...tyle klimatycznych miejsc jest wokół nas - dzięki takim prezentacjom uświadamiamy sobie ile pięknych rzeczy jest jeszcze do obejrzenia i pokazania...pozdrawiam
 
agnieszka.tkaczuk
|2013-09-27 19:19:25
fantastyczne fotografie! każda z nich na swój sposób oryginalna i magiczna. dla mnie również zdjęcie nr 4 pani Anny Wojszel ( kolaż drzwi) zrobiło niesamowite wrażenie. właśnie zabieram się za ponowny "seans" - klimat zdjęć uzależnia:)
 
zuzix/Szufladopółka
|2013-09-27 18:59:11
Ale one są piękne! Wszystkie! Mój ulubiony zielony kolor na zdjęciach msj sprawia, że chcę się tam przenieść. Zdjęcie kolaż z drzwiami Anny Wojszel – genialne. Zachody słońca Agnieszki Wojtaszek i tęcza Anny Ankiewicz dla takiej romantyczki jak ja.. idealne. Uwielbiam deszcz i burzę, więc uwielbiam też zdjęcie zachmurzonego nieba lwa salonowego. Mlecz: port super! I cała reszta też jest świetna. Gratuluję!
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 12203
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11839165

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.