Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 25.07.2013 08:46 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:Edyta Bugowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Coaching w walce z wypaleniem zawodowym
fot.: mat. prasowe CSE Światowid
fot.: mat. prasowe CSE Światowid

W ten weekend odbędzie się kolejne szkolenie w ramach polsko–rosyjskiego projektu Podaj dalej, realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid i Stowarzyszenie Kulturalne Viva art. Tym razem uczestnicy będą poznawać zaawansowane techniki komunikacji i wpływu.

Podaj dalej to projekt inspirujący kadrę terapeutyczną i instruktorską, pracującą na co dzień z osobami niepełnosprawnymi do korzystania z nowych technik terapeutycznych. Poprzez coaching grupowy i indywidualny organizatorzy zamierzają wzmocnić specjalistów, aby zapobiec wypaleniu zawodowemu oraz wprowadzić nową jakość w ich pracy.

Ostatnie szkolenia w ramach projektu odbywały się w połowie czerwca w Kaliningradzie, kolejne działanie to warsztaty, które 27 i 28 lipca odbędą się w Elblągu, Oleśnie i Janowie. Poprowadzą je Beata Wrzosek i Agnieszka Peć - Soszka.

Uczestnicy szkolenia nauczą się m.in. jak mówić, aby inni chcieli ich słuchać, odkrywać i dopasowywać informacje do sposobu w jaki odbiorca je przetwarza, posiądą umiejętności zmiany perspektyw – spojrzenia na przekaz oczami innych i skutecznego zadawania pytań, a także poznają metody błyskawicznego wzbudzania motywacji u siebie i innych.

Agnieszka Peć - Soszka - trener z kilkunastoletnim stażem w prowadzeniu szkoleń i coachingu z zakresu rozwoju kompetencji managerskich, budowania zespołu, odpowiedzialności indywidualnej i zespołowej, efektywnej komunikacji i współpracy. Specjalizuje się w miękkich projektach personalnych, przede wszystkim w szkoleniach motywacyjnych i integracyjnych, które niejednokrotnie są połączone ze szkoleniami tematycznymi, jako najefektywniejsza forma szkolenia.

Beata Wrzosek -  nauczyciel, terapeuta, specjalista od zarządzania i muzyk, współpracuje z Elbląską Radą Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych; inicjatorka i współautorka projektu Indywidualne ścieżki zatrudnienia, który zdobył główną nagrodę w corocznym unijnym konkursie dla wyróżniających się projektów rozwoju regionalnego.

Projekt dofinansował samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10989
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5982423

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.