Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 08.07.2013 10:50 Kategoria:Wystawy Autor:Zuzanna Gajewska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Zrób wakacyjne zdjęcie na wernisaż!

Okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy, wygodne buty, dobra ksiązka. Jest wiele rzeczy, które koniecznie trzeba zabrać ze sobą na urlop. Z pewnością należy do nich aparat fotograficzny, który utrwali nasze najlepsze wspomnienia z podróży. A skoro już macie zamiar robić zdjęcia, nie pozwólcie, by utknęły zapomniane w albumach czy zajmowały miejsce na dysku komputera – pokażcie je innym.

eŚwiatowid.pl i eKulturalni.pl zapraszają do udziału w wirtualnym wernisażu wakacyjnych zdjęć. Wernisaż w sieci – widoczny na głównej stronie eŚwiatowid.pl - odbędzie się we wrześniu, kiedy większość turystów wróci ze swoich wojaży. Macie więc ponad dwa miesiące na zrobienie cudownych zdjęć. Mogą być kolorowe i czarnobiałe, z Wami na pierwszym planie i zdominowane przez krajobrazy. A będąc już przy nich. Pamiętajcie, że piękne pejzaże są nie tylko w odległych krajach, nasz region to idealne miejsce na pstrykanie fotek. Mile widziane więc będą Warmia i Mazury, ale chętnie zobaczymy też zdjęcia z mierzei, wybrzeża, gór i reszty świata.

Jak zgłosić zdjęcie na wirtualny wernisaż? Wystarczy dodać je do swojego profilu na eKulturalni.pl i zaznaczyć przy nim okienko „Do wirtualnego wernisażu”. Fotografie możecie wrzucać już dziś, a my je przejrzymy, poukładamy i przygotujemy na wrześniowy wernisaż. Określonego dnia (który dokładnie ustalimy później) będziecie mogli zasiąść przed komputery w towarzystwie znajomych i obejrzeć zdjęcia nadesłane przez użytkowników, między innymi swoje. Dla najaktywniejszych fotografów na pewno znajdą się jakieś upominki.

Pamiętaj: dodając zdjęcie, oświadczasz, że masz do niego prawo autorskie, a Ty i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie Waszego wizerunku.

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11136
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 6908775

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.