Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 09.05.2013 08:36 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:Edyta Bugowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Szkolenie z aktywizacji osób starszych

Liderów organizacji pozarządowych oraz pracowników instytucji kultury z terenu województwa warmińsko – mazurskiego Światowid zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, dotyczącym metod aktywizujących dla osób w starszym wieku.

Szkolenie odbędzie się w środę, 22 maja, w godz. 9.30 – 15.00 w Galerii Nobilis na II piętrze Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu. Poprowadzi je Alicja Usowicz – kierowniczka Działu Edukacji Artystycznej w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, animatorka kultury, animatorka społeczna, pedagog kulturalno-oświatowy, pedagog zabawy specjalizująca się w aktywizowaniu grup i osób w różnym wieku; założycielka i animatorka Centrum Aktywizacji Seniorów WOAK, trenerka PSPiA KLANZA. Propagatorka aktywizujących metod pracy z grupą: pedagogiki zabawy, dramy, pedagogiki cyrku dziecięcego; prowadzi młodzieżowy Cyrk Cool-Kids. Laureatka nagrody Ministra Kultury za szczególne osiągnięcia w dziedzinie animacji kultury.

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak aktywizować osoby w starszym wieku. Poznają propozycje zabaw integracyjnych, ruchowych i tańców w kręgu, twórcze pomysły na przygotowanie kameralnych spotkań czy imprez łączących pokolenia. Odbędą się również zajęcia z kształtowania umiejętności prowadzenia spotkań z udziałem seniorów i grup wielopokoleniowych.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia (pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/szkolenia-warsztaty/szkolenie-z-aktywizacji-osob-starszych/) i przesłanie w nieprzekraczalnym terminie do 17 maja na adres organizatora mailowo, faksem lub pocztą.

e-mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl
fax.: 55 611 20 60
adres: Centrum Spotkań Europejskich Światowid
                 Pl.K. Jagiellończyka 1
                 82-300 Elbląg

Udział w szkoleniu bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu do Elbląga. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10989
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5982405

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.