Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 08.09.2009 01:41 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesł. - Marta Makowska, AJ Placówka:Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
Po szkole - nie siedź w domu!

Zajęcia z muzyki, plastyki, teatru, literatury, modelarstwa czy informatyki - od września Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu zaprasza na spotkania sekcji zainteresowań.

Jak informuje Marta Makowska z MDK, zajęcia będą prowadzone w godzinach popołudniowych. Zapisy do poszczególnych sekcji będą trwały przez cały wrzesień, ale - oczywiście - kto pierwszy, ten lepszy.

Pracownia komputerowa to propozycja szczególnie dla najmłodszych, młodzież może wybrać modelarnię szkutniczo - lotniczą, warsztaty literackie i fakultety maturalne, a utalentowane wokalnie dzieci i młodzież mogą zgłosić się na przesłuchania do zespołu wokalnego Szalone małolaty, sekcji jazzowej oraz na naukę gry na akordeonie.

Mini studio gier dramatycznych to zajęcia dla tych, którzy chcą rozwijać talent aktorski i sztukę recytacji. Coś dla siebie znajdą także zainteresowani malarstwem, rytmiką, tańcem, muzyką dawną, grą na pianinie czy gitarą klasyczną.

Młodzieżowy Dom Kultury prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, a także potyczki z ortografią, klub młodego recenzenta i sekcję szachową.

Informacje i zapisy pod numerem tel.: 233 48 34. Można także kontaktować się osobiście z nauczycielami, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (ul. Bema 37).

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10967
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5897513

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.