Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 11.11.2008 12:50 Miasto:Elbląg Kategoria:Stowarzyszenia Autor:inf. nadesłana, AJ Placówka:Brak
Wyjazd do Piasków jak... marzenie
Logo programu
Logo programu
Jesteś młodym, pełnym energii człowiekiem? Chciałbyś udzielać się, działać? - Możesz spędzić dwa weekendy wśród osób z podobnymi aspiracjami. Akademia Młodego Lidera organizuje bezpłatne szkolenia w Piaskach, na Mierzei Wiślanej. Organizatorzy zapewniają wyżywienie i nocleg, a także ogrom twórczych przemyśleń i dobrej zabawy.

Szkolenia w dniach: 21-23 listopada oraz 28-30 listopada będą jednymi z ostatnich elementów elbląskiego projektu Akademia Młodego Lidera.

Dotąd w Akademii odbyły się warsztaty z autoprezentacji i komunikacji, lekcje obywatelskie w szkołach ponadgimnazjalnych, a także Forum Inicjatyw Pozarządowych i koncert Elbląg Rocks Europa.

W Piaskach organizatorzy planują m.in. zajęcia z zakresu animacji grupą, ekologiczne, dziennikarskie, filmowe, plastyczne i kuglarskie, a także tworzenie graffiti i naukę pisania projektów.

Udział w wyjazdowych warsztatach mogą wziąć zarówno osoby, które dopiero zaczynają działać społecznie, jak i te, które mają już doświadczenie w tej dziedzinie. Propozycja jest adresowana do mieszkańców Elbląga i okolic, którzy nie skończyli 26. roku życia.

Aby zapisać się, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (jest w załączniku po prawej stronie tego tekstu oraz na stronach internetowych: www.cop.elblag.pl i www.mlodzi.elblag.pl) i dostarczyć go do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, przy ul Komeńskiego 42 lub wysłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@cop.elblag.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do niedzieli, 16 listopada. Lista uczestników wyjazdu zostanie podana następnego dnia na stronie: www.mlodzi.elblag.pl; osoby zakwalifikowane otrzymają też informacje drogą mailową.

Akademia Młodego Lidera jest finansowana z pieniędzy Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Elblągu. Koordynatorem programu  jest Stowarzyszenie Elbląg - Europa.

Dołączone pliki:
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10935
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5626652

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.