Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 16.01.2007 02:53 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Edyta Machul Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Epidemia salsy
Kiedy w wakacje - mówi Marek Kucharczyk instruktor tańca CKiWM „Światowid" - stawialiśmy pierwsze kroki podczas kursów salsy solo i salsy w parach, kiedy bawiliśmy się co tydzień na salsotekach, nie spodziewaliśmy się nawet, że elblążanie aż tak polubią gorące rytmy. Salsa cieszy się w Elblągu tak dużym zainteresowaniem - kontynuuje instruktor - że postanowiliśmy rozpocząć nowy kurs salsy solo dla początkujących. Zapraszam na pierwsze zajęcia już w środę 17 stycznia o godz. 19.00 w Kawiarni Muza (II p CKiWM).
Na zajęcia przychodzą i nastolatki i studenci, i osoby po tzw. czterdziestce. Ich zdaniem jest to doskonała okazja do dobrej zabawy, ale i rewelacyjny sposób na dobrą kondycję, lepszy nawet niż aerobik czy siłownia. Tańcząc zapomina się o wysiłku, a w przypadku salsy spala się naprawdę bardzo dużo energii. Tancerze uczestniczący w kursach od wakacji reprezentują już bardzo zaawansowany poziom, dlatego czas zaprosić na zajęcia kolejnych elblążan. W środę pierwsze zajęcia salsy solo dla początkujących.
- Na kurs zapraszamy naprawdę wszystkich i już dziś zachęcamy do udziału w wielkiej salsotece, którą planujemy zorganizować na zakończenie karnawału - dodaje Marek Kucharczyk. - Poprowadzą ją tancerze współpracujący z kubańskim muzykiem i ambasadorem salsy w Polsce - Jose Torresem.
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10936
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5656067

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.