Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 07.12.2006 10:19 Miasto:Olsztyn Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesłana Placówka:Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
W sobotę nastrojowy zimowy koncert w Olsztynie
Piosenki Kabaretu Starszych Panów, znane standardy musicalowe, jazzowe i rozrywkowe w nowych opracowaniach, polska muzyka z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, najpiękniejsze utwory "zimowe" - tak ciekawy repertuar usłyszymy w Olsztynie 9 grudnia o godzinie 19.00 podczas przedświątecznego koncertu grupy wokalnej NotaBene.

Na koncert, który odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie, zapraszają Miejski Ośrodek Kultury i wymieniona Szkoła Muzyczna.

NotaBene to grupa wokalna, która od listopada 2005 roku śpiewa w stałym, 11-osobowym składzie. Zespół tworzą młodzi, zdolni i twórczy ludzie, których połączyła radość śpiewania. W swoim wykonywanym a cappella repertuarze sięgają do znanych standardów jazzowych oraz ciekawych aranżacji polskich piosenek. Mimo krótkiej historii zespół zdobył już serca szerokiego audytorium, występował w wielu polskich miastach, spotykając się wszędzie z ciepłym przyjęciem słuchaczy. We współpracy ze znanymi muzykami NotaBene stale się rozwija i poszerza swój repertuar o nowe opracowania. Podczas grudniowego wieczoru NotaBene zaprosi słuchaczy do niezwykle interesującej i urozmaiconej muzycznej podróży. Przypomni nieprzemijający, zaprawiony purnonsensowym poczuciem humoru klimat piosenek Kabaretu Starszych Panów, zaprezentuje znane standardy musicalowe, jazzowe i rozrywkowe w nowych opracowaniach, sięgnie także do repertuaru polskich piosenek z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. 
Skład NotaBene: Agnieszka Szopińska - I sopran, Magdalena Sowik - I sopran, Justyna Niewiarowicz - II sopran, Urszula Ciołkiewicz - II sopran, Anna Kurowska - alt, Anna Torebko - alt, Bartosz Stawiarski-Lietzau - tenor, Jakub Szczypa - tenor, Marcin Mądry - baryton, Krzysztof Pawłowski - bas, Łukasz Borkowski - bas, kierownictwo artystyczne - Przemysław Fiugajski.

Wstęp: 5 zł. Bilety do nabycia w Spichlerzu MOK, ul. Piastowska 13 oraz bezpośrednio przed koncertem.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10935
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5606551

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.