Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 06.12.2006 09:03 Miasto:Olsztyn Kategoria:Książka Prasa Autor:inf. nadesłana Placówka:Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
Agnieszka Perepeczko z Oskarem
6 grudnia w Olsztynie serialowa restauratorka, czyli prywatnie Agnieszka Perepeczko, opowie o swoich kulinarnych rozkoszach, sekretach gwiazd i życiu w Australii. Będzie to pierwszy wieczór z nowego cyklu "Kultura stołu", którego pomysłodawcą jest Miejski Ośrodek Kultury. Organizatorzy na spotkanie zapraszają o godzinie 18.00 do sali koncertowej państwowej szkoły muzycznej. 
Czy Agnieszka Perepeczko otrzyma Oskara? Co Simona z serialu "M jak miłość" jada w łóżku na śniadanie? - dowiesz się tego 6 grudnia o godz. 18.00 w sali koncertowej państwowej szkoły muzycznej w Olsztynie. Serialowa restauratorka, czyli prywatnie Agnieszka Pereczko opowie o swoich kulinarnych rozkoszach, sekretach gwiazd i życiu w Australii. Popularna aktorka, autorka kilku książek o życiu polskiej śmietanki towarzyskiej zainauguruje cykl spotkań pod nazwą "Kultura stołu".

W programie: prezentacje kulinarne na żywo przygotowane przez szefa kuchni Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, ciekawostki z życia gwiazd, opowieść o Australii od kuchni, promocja książki "Śniadanie w łóżku i inne rozkosze... kulinarne" (wydawnictwo Nowy Świat), sesja autografów.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Teatralnej. Pracowała w teatrach Dramatycznym i Rozmaitości, przez 11 lat była aktorką Teatru Komedia w Warszawie. W roku 1981 wyjechała do Australii, gdzie pracowała jako aktorka i modelka. Tam napisała swoją pierwszą książkę "Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie". Po powrocie do Polski w 1997 r. została redaktor naczelną ekskluzywnych magazynów "Magiczna Kuchnia" i "Weranda". Napisała kolejne książki: "Fascynacje kulinarne gwiazd" (sprzedane w nakładzie 130 tys. egzemplarzy), "Fascynujące podróże gwiazd... i moje" oraz "S jak Serial. Na plan nie wpuszczać". Obecnie aktorka jest gwiazdą serialu "M jak miłość". Od roku 2005 pisuje felietony do dwutygodnika "Świat Seriali" w stałej rubryce "W kuchni i od kuchni z Agnieszką Perepeczko, czyli gotuj z Simoną".
Wstęp 5 zł., bilety do kupienia w Spichlerzu MOK przy ul. Piastowskiej 13
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10935
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5624200

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.