Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 22.09.2006 03:20 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Edyta Machul Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Integracyjne warsztaty tańca
Fot. Piotr Kajmer
Fot. Piotr Kajmer
Do VII Międzynarodowego Festiwalu Tańca Balic Cup liczymy już nie dni, ale godziny. Rozpoczynamy w piątek, 29 września o godzinie 12.00.

Program festiwalu jest tak atrakcyjny i różnorodny, że organizatorzy mają nadzieję zadowolić gusta najbardziej wymagających widzów. Zobaczymy m.in.: Wicemistrzów Świata Michała Malitowskiego i Joannę Leunis, tancerzy tańca z gwiazdami, turnieje w stylach standardowym i latynoamerykańskim, tancerzy w konkurencjach hip - hop i disco - dance, Mistrzów Polski a zarazem Mistrzów Europy - Formację Tańca Nowoczesnego "V2 występujących podczas koncertów Natalii Kukulskiej, Renaty Dąbkowskiej i Reni Jusis, a także pokaz mody Ewy Minge.
Organizatorzy Balic Cup chcąc zachęcić do tańca również osoby niepełnosprawne przygotowali integracyjne warsztaty tańca dla osób na wózkach.
Poprowadzi je doświadczona trenerka integracyjnych par tanecznych pani Jolanta Wiśniewska z klubu Inte- Gracja z Wyszkowa. Wszystkich „wózkowiczów", zainteresowanych udziałem w warsztatach, czyli osoby które chcą spróbować swoich sił na parkiecie, prosimy o kontakt. Zgłoszenia do piątku 29 września do godziny 14.00 przyjmuje pani Teresa Miłoszewska, telefon 055- 611 - 20 - 65, e -mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl.

Projekt „Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - kulturalna wizytówka Warmii i Mazur" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

zporr_01    logo_unii_2

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10935
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5625278

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.